Loading...

Dekoračné kamienky 150 g - Cake Masters

Sladké kamienky vyzerajú ako pravý štrk, no vnútri ukrývajú mäkké hrozienka obalené farebnou cukrovou dražé – efektná dekorácia, ktorá na tortách okamžite zaujme.

Na sklade posledný 1 kus
U vás 6.10.2026

3,30 €
2.2 € / 100g
ks
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 513,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Chceš vytvoriť tortu, ktorá vyzerá ako malá stavba, dinosauoria krajina, záhradka, lesná cestička alebo dobrodružná scéna? CM Basics Süßer Kies 150 g sú jedlé dražé kamienky, ktoré na prvý pohľad pôsobia ako pravý štrk. Vďaka prirodzenému kamennému vzhľadu sú ideálne na tematické torty, cupcaky, dezertné poháre či sladké stoly, keď chceš dosiahnuť realistický detail bez zložitého modelovania.

Každý „kamienok“ má vnútri mäkké jadro zo sušených hrozienok a na povrchu farebnú cukrovú vrstvu. Skvele sa hodia k tortám s bágrom, traktorom, autami, na stavenisko, k dinosaurom, zvieratkám, pirátskej mape alebo záhradnej výzdobe. Môžeš ich nasypať okolo figurek, použiť ako jedlú cestu, kamenný podklad, posyp okolo torty alebo dekoráciu na krémový povrch.

Sladké kamienky vyniknú aj v kombinácii s kakaovou drobenkou, drvenými sušienkami, čokoládovou „hlinou“, zeleným kokosom, jedlými kvetmi či cukrovými figúrkami. Stačí pár hrstí a torta získa nový príbeh — hravý, realistický a pre hostí príjemne prekvapivý.

Výhody produktu:

  • jedlé dražé kamienky s realistickým vzhľadom štrku
  • vnútorné mäkké jadro zo sušených hrozienok
  • perfektné na torty so staveniskom, traktormi, bágrom, dinosaurami alebo záhradnou tematikou
  • vhodné na torty, cupcaky, dezertné poháre aj sladké bary
  • skvelé na tvorbu jedlých ciest, kamenného podkladu alebo dekoráciu okolo figurek
  • jednoduché použitie bez modelovania a farbenia


Hmotnosť

Balenie obsahuje: 150 g

Zloženie produktu

cukor, hrozienka, glukózový sirup, aróma: karamel, vanilka; farbivá: E100 (kurkumín), E120 (pravý karmín), E131 (patentná modrá V), E153 (rastlinné uhlie); leštiaca látka: šelak; maltodextrín, zahusťovadlo: arabská guma; rastlinný olej: kokosový.

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1566 kJ
Energetická hodnota kcal 374,2 kcal
Tuk 0 g
    - z toho nasýtených 0 g
Sacharidy 90 g
    - z toho cukry 90 g
Bielkoviny 1 g
Vláknina 0 g
Soľ 0,1 g

Krajina pôvodu

Nemecko

Výrobná spoločnosť
Cake-Masters.com
Siemensstr. 24, 49770 Herzlake
info@cake-masters.com
www.cake-masters.com

Technické parametre

Kategória: Perly, perličky, šupiny a kamienky
Výrobca Cake Masters
EAN 4250712377662
Kód produktu 17766

Recenzia

Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Súvisiace produkty

Zlaté perly 30 g - Kovandovi

Zlaté perličky na zdobenie tort, cukroviniek, zákuskov a iných cukrárskych výrobkov, 30 g.

2,50 €
8.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Cukrové zdobenie Kráľovská ružová, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobenie „kráľovská ružová“ — zmes. Balenie 80 g.

4,40 €
5.5 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Akcia
- 21%
Cukrové perličky metalické lavandulové 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické lavandulové 2 mm, 80 g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm, levanduľové metalické. Balenie 80 g.
4,40 €
3,50 €
4.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks
Bestseller
Zdobenie futbal 90 g 0651 - Happy Sprinkles

Zdobenie futbal 90 g 0651 - Happy Sprinkles

Cukrové zdobenie v tvare futbalových loptičiek na dekoráciu tort a cupcakov. Balenie 70 g.

9,30 €
10.3 € / 100g

Na sklade > 10 ks